Muzycy Prawdziwi po raz kolejny oczarowali szczecińską publiczność
Przez ostatni weekend śnieżnobiała Filharmonia była pełna pięknych kolorów. To wszystko za sprawą niezwykłych artystów i artystek, a także publiczności, która licznie przybywała na wydarzenia w ramach Turnieju. Zakończyliśmy 9. edycję Turnieju Muzyków Prawdziwych.
Za nami niezwykle ciekawe warsztaty i dyskusja dotycząca Euroregionu Pomerania, huczny Dom Tańca, fenomenalny koncert Dikandy z Orkiestrą pod batutą Mateusza Czarnowskiego, a przede wszystkim Koncert Laureatów oraz przesłuchania, w których wzięli udział znakomici muzycy z różnych regionów Polski, a w tym roku również Niemiec.

Ogromne podziękowania należą się uczestnikom tegorocznej edycji Turnieju! Dziękujemy także naszym parterom – Stowarzyszeniu Autorów ZAiKS, polenmARkT Greifswald, Musikverein Pasewalk e.V. oraz Teatrowi Kana. Nie wyobrażamy sobie już Turnieju bez Festiwalu Inna Bajka w tym samym czasie!

Dziękujemy także magazynowi Pismo Folkowe za patronat medialny oraz Stowarzyszeniu Music.Multimedia.Management za wsparcie merytoryczne.
Wspaniałe zdjęcia robił dla nas Michał Wojtarowicz (Oczajdusza).

Już dziś nie możemy doczekać się kolejnych edycji Turnieju Muzyków Prawdziwych!
03-09-2024, 13:18:09