Sinfonieorchester der Philharmonie in Szczecin

Chefdirigent
asystent dyrygenta
1. Violine/Konzertmeister/Gruppenleiter
Paweł Maślanka
1. Violine/Konzertmeister
Karolina Hyla-Wybraniec
1. Violine
Monika Sawczuk (Solist)
Elżbieta Fabiszak-Dąbrowska (Solist)
Olga Rozmus (Solist)
Edyta Wolańska (Solist)
Joanna Wójtowicz (Solist)
Wioletta Borkowska
Dominik Gugała
Joanna Hajkiewicz
Marcin Kieruczenko
Alina Krzyżewska
Anna Majewska
Izabela Milewska
Maciej Musiał
Paweł Tarała
2. Violine/Gruppenleiter
Robert Smoliński (Solist)
2. Violine
Anna Muzyk (Solist)
Łukasz Górewicz (Solist)
Diana Miszkiel-Gugała (Solist)
Joanna Bauer
Małgorzata Borowiecka
Robert Cybulski
Anna Czechorowska
Aleksandra Górska
Małgorzata Kazimierczak
Patrycja Justyńska
Joanna Ostaszewska
Magdalena Pajestka
Zoia Piankowska
Bratsche/Gruppenleiter
Ludmiła Rusin (Solist)
Bratsche
Grzegorz Sadowski (Solist)
Franciszek Malik (Solist)
Magdalena Micke
Galina Smolińska (Solist)
Zbigniew Banasiak
Izabela Joniec
Mariola Kowalczyk
Aleksandra Majewska
Wojciech Mazur
Violoncello/Konzertmeister
Tomasz Szczęsny
Ihor Chilipik
Violoncello
Dobrawa Czocher (Solist)
Kazimiera Meisinger (Solist)
Klara Świdrów (Solist)
Dorota Cieśla
Małgorzata Mozdrzeń-Siemak
Beata Sawrymowicz
Jacek Tomczak
Natalia Wesołowska
Kontrabass/Gruppenleiter
Michał Mitschke (Solist)
Kontrabass
Karol Nasiłowski (Solist)
Paweł Jędrzejewski (Solist)
Jan Gottschling
Wojciech Gunia
Grzegorz Kmita
Robert Możejewski
Flöte/Gruppenleiter
Anna Wojnowicz-Drężek (Solist)
Flöte
Joanna Kowalczyk (Solist)
Filippo del Noce (Solist)
Paweł Majewski (Solist)
Magdalena Kuszewska
Elżbieta Podleśny-Głowacka
Oboe/Gruppenleiter
Piotr Kokosiński (Solist)
Oboe
Izabela Kokosińska (Solist)
Katarzyna Rachmaciej (Solist)
Grzegorz Święciochowski
Klarinette/Gruppenleiter
Bogusław Jakubowski (Solist)
Klarinette
Krzysztof Baturo (Solist)
Krzysztof Krzyżewski (Solist)
Piotr Wybraniec (Solist)
Fagott/Gruppenleiter
Zbigniew Kania (Solist)
Fagott
Anna Bownik (Solist)
Edyta Moroz (Solist)
Cyprian Święch (Solist)
Horn/Gruppenleiter
Dawid Kostrzewa (Solist)
Horn
Oleksandr Melnychenko (Solist)
Katarzyna Sułkowska (Solist)
Radosław Zamojski (Solist)
Dmitrij Wdowiczenko
Trompete/Gruppenleiter
Sławomir Kuszwara (Solist)
Trompete
Dawid Głogowski (Solist)
Marcin Olkowski (Solist)
Bogdan Rymaszewski (Solist)
Posaune/Gruppenleiter
Wojciech Bublej (Solist)
Posaune
Mateusz Kupski (Solist)
Igor Puszkar (Solist)
Tuba
Tomasz Zienkowicz (Solist)
Schlagzeug/Gruppenleiter
Dariusz Jagiełło (Solist)
Schlagzeug
Jorge Luis Valcarcel Gregorio (Solist)
Jacek Wierzchowski (Solist)
Bogdan Pilak
Harfe
Barbara Stalmierska (Solist)
Organisation der Künstlerischen Arbeit
Magdalena Grączewska-Głogowska
Stimmer der Tasteninstrumente
Paweł Kwiatkowski
Bibliothek
Ewa Kotecka
Februar 2020
01FEBSa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshopsdla dzieci do 2. roku życia
01FEBSa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
01FEBSa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
01 FEB, Sa, 17:30 - GRUPA MOCARTA I PRZYJACIELEkoncert zewnętrzny
02FEBSo, 12:00
MISTERIOSO | Filharmonicy kameralnieSkrzypce Jana WaraczewskiegoKammerkonzert
02 FEB, So, 17:00 - KONCERT WIEDEŃSKIkoncert zewnętrzny
02 FEB, So, 19:30 - KONCERT WIEDEŃSKIkoncert zewnętrzny
03FEBMo, 10:00
Koncerty szkolne 2019/2020Historia pewnego utworu - Piątka BeethovenaSchulkonzertdla klas IV-VIII
03FEBMo, 12:00
Koncerty szkolne 2019/2020Historia pewnego utworu - Piątka BeethovenaSchulkonzertdla klas IV-VIII
03 FEB, Mo, 17:00 - KONCERT WIEDEŃSKIkoncert zewnętrzny
03 FEB, Mo, 19:30 - KONCERT WIEDEŃSKIkoncert zewnętrzny
04FEBDi, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
04FEBDi, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
04FEBDi, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
05FEBMi, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
05FEBMi, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
05FEBMi, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
05FEBMi, 19:00
06FEBDo, 17:00
Galeria przy CerkwiBabak Safari - plakatywernisaż
06FEBDo, 19:00
06FEBDo, 19:00
RUBATOMarko Kukobat & Kobayagi Balkan Jazz BandTraditionelles Konzert
07FEBFr, 19:00
GRANDIOSOSchnyder I BEETHOVEN 250Sinfonisches Konzert
09FEBSo, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020All you need is loveKonzertKinder ab 6 Jahren mit Erwachsenenbegleitung
09FEBSo, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshopsfür Kinder im Alter von 3 bis 6 Jahren, ohne erwachsene Begleiter
10FEBMo, 19:00
ESPRESSIVOTubis TrioJazzkonzert
11 FEB, Di, 19:00 - WIELKI KONCERT WIEDEŃSKI 2020-KRÓLEWSKA ORKIESTRA ODESSAkoncert zewnętrzny
12FEBMi, 19:00
MISTERIOSOFrancesco Tristano recital
14FEBFr, 13:00
14FEBFr, 14:00
14FEBFr, 15:00
14FEBFr, 19:00
GRANDIOSOArtur Ruciński I Arie operowe Sinfonisches Konzert
16FEBSo, 19:00
17 FEB, Mo, 19:00 - MICHAŁ BAJOR - KOLOR CAFE. PRZEBOJE WŁOSKIE I FRANCUSKIEkoncert zewnętrzny
18 FEB, Di, 19:00 - DARIA ZAWIAŁOW - HELSINKI TOUR 3.0koncert zewnętrzny
19FEBMi, 19:30
19 FEB, Mi, 20:00 - RAY WILSON - GENESIS CLASSICkoncert zewnętrzny
20FEBDo, 20:00
SOUNDLABLab 5: Teoniki Rożynek & Qba Janicki Elektronisches Konzert
21FEBFr, 13:00
21FEBFr, 14:00
21FEBFr, 15:00
21FEBFr, 19:00
GRANDIOSOMasters of BACHkoncert muzyki dawnej
22 FEB, Sa, 19:00 - IKONY MUZYKI- POECI ROCKAkoncert zewnętrzny
HEUTE23 FEBSo, 12:00
MISTERIOSO | Filharmonicy kameralnieFeelharmony Quintet I Filharmonicy kameralnie Kammerkonzert
HEUTE23 FEBSo, 12:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshopsfür Kinder im Alter von 3 bis 6 Jahren, ohne erwachsene Begleiter
23 FEB, So, 19:00 - DAWID PODSIADŁO – LEŚNA MUZYKAkoncert zewnętrzny
24 FEB, Mo, 19:00 - DAWID PODSIADŁO – LEŚNA MUZYKAkoncert zewnętrzny
25FEBDi, 09:00
DoNuta taktuje – IntegraKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
25FEBDi, 11:00
DoNuta taktuje – IntegraKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
25 FEB, Di, 20:00 - PIASECZNY THE BESTkoncert zewnętrzny
26FEBMi, 09:00
DoNuta taktuje – IntegraKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
26FEBMi, 11:00
DoNuta taktuje – IntegraKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii i osób z dysfunkcjami
26FEBMi, 19:00
28FEBFr, 10:00
Otwarte próby generalneOtwarte próby generalne
28FEBFr, 19:00
GRANDIOSOSCHUMANN I BEETHOVEN 250 Sinfonisches Konzert
März 2020
01MÄRSo, 17:00
Koncerty rodzinne 2019/2020Edu Virtuoso II – wokalny talent showKonzertKinder ab 6 Jahren mit Erwachsenenbegleitung
01MÄRSo, 17:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshopsfür Kinder im Alter von 3 bis 6 Jahren, ohne erwachsene Begleiter
02MÄRMo, 09:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
02MÄRMo, 10:30
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
02MÄRMo, 12:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
03MÄRDi, 09:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
03MÄRDi, 10:30
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
03MÄRDi, 12:00
DoNuta taktuje – Na razKammerkonzertdla przedszkoli z udziałem muzyków Filharmonii
06MÄRFr, 13:00
06MÄRFr, 14:00
06MÄRFr, 15:00
06MÄRFr, 19:00
GRANDIOSOGamzou I SCHUBERT I BEETHOVEN 250Sinfonisches Konzert
07MÄRSa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshopsdla dzieci do 2. roku życia
07MÄRSa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
07MÄRSa, 12:00
Raniutto - StaccatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia
07MÄRSa, 17:00
ENERGICOLAO CHEKonzert
07MÄRSa, 20:00
08MÄRSo, 12:00
MISTERIOSO | Filharmonicy kameralnieRozważne i romantyczne I Filharmonicy kameralnie Kammerkonzert
08MÄRSo, 12:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshopsfür Kinder im Alter von 3 bis 6 Jahren, ohne erwachsene Begleiter
09MÄRMo, 19:00
ESPRESSIVOKostov | Pańta | Konrad TrioJazzkonzert
10MÄRDi, 10:00
Koncerty szkolne 2019/2020Historia pewnego utworu - Czwórka CzajkowskiegoSchulkonzertdla klas IV-VIII
10MÄRDi, 12:00
Koncerty szkolne 2019/2020Historia pewnego utworu - Czwórka CzajkowskiegoSchulkonzertdla klas IV-VIII
11MÄRMi, 19:00
MISTERIOSOHania Rani recital
13MÄRFr, 19:00
GRANDIOSOTebar I LISZT I Symfonia faustowska Sinfonisches Konzert
15MÄRSo, 19:00
BRILLANTESwing I Feelings I Lifekoncert symfoniczny (sinfonietta)
16MÄRMo, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
16MÄRMo, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
16MÄRMo, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
17MÄRDi, 09:00
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
17MÄRDi, 10:30
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
17MÄRDi, 12:00
DoNuta taktuje – Na dwaKammerkonzertdla klas I-III z udziałem muzyków Filharmonii
18MÄRMi, 19:30
19MÄRDo, 19:00
RUBATOJOY!GURU I Indie I PolskaTraditionelles Konzert
20MÄRFr, 10:00
Otwarte próby generalneOtwarte próby generalne
20MÄRFr, 13:00
20MÄRFr, 14:00
20MÄRFr, 15:00
20MÄRFr, 19:00
GRANDIOSOKozhukhin I SoddySinfonisches Konzert
21MÄRSa, 20:00
SOUNDLABLab 6: Chamber techno paradeElektronisches Konzert
27MÄRFr, 19:00
GRANDIOSOMissa solemnis I BEETHOVEN 250Sinfonisches Konzert
28MÄRSa, 09:00
Raniutto - LegatoWorkshopsdla dzieci do 2. roku życia
28MÄRSa, 10:30
Raniutto - PortatoWorkshopsdla dzieci w wieku od 2. do 4. roku życia
28MÄRSa, 12:00
Raniutto - PregnatoWorkshopsdla mam z brzuszkami
28MÄRSa, 19:00
GRANDIOSONarodowe Forum Muzyki I BEETHOVEN 250Sinfonisches Konzert
29MÄRSo, 12:00
Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami FilharmoniiWorkshopsfür Kinder im Alter von 3 bis 6 Jahren, ohne erwachsene Begleiter
29MÄRSo, 12:00
MISTERIOSO | Filharmonicy kameralnieBEETHOVEN 250 I Filharmonicy kameralnieKammerkonzert
29MÄRSo, 19:00
GRANDIOSOBamberger Symphoniker I BEETHOVEN 250Sinfonisches Konzert
CONCERTS
EDU
AUSSTELLUNG
ANDERE
«
2020
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESUm Ihnen die Nutzung der Webseite filharmonia.szczecin.pl zu erleichtern sowie zu Statistikzwecken werden Cookies verwendet. Wenn Sie diese Art von Dateien nicht blockieren, stimmen Sie der Verwendung und Speicherung auf Ihrem Gerät zu. Über die Einstellungen Ihres Browsers kann die Verwendung von Cookies gesteuert werden.
Datenschutzerklärung | Datenschutzbedingungen | ICH STIMME ZU