KUP BILET
spektakl
hol
Interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci od 4. roku życia
Kusy Janek wyrusza w świat na spotkanie swojej wyśnionej Królewny z Drewna. Do drogi pomagają mu się wyszykować Mama Bredzia, Łojciec i Starszy Brat. Czy chłopak na opak, który ma trudności ze zliczeniem do trzech, zajdzie tam, gdzie go sny prowadzą?
Kusy Janek mieszka w domku z lodu, do ptaszków strzela z piasku, a całe jego obejście jest równie niezwykłe jak on. Przychodzi jednak pora, kiedy musi dorosnąć. Co zrobić, żeby z Janka wyrósł Jan, tak jak Janek niezwykły i ucieszny, a jednak odpowiedzialny i mądry?
Teatr Muzyczny „Słuchaj Uchem” od dziesięciu lat zaprasza młodszych i starszych na bajkowe koncerty. Tym razem w Filharmonii w Szczecinie pojawi się Kusy Janek, z którym teatr podróżuje do świata dawnych zabaw. Będzie to okazja, by spotkać całą jego zwariowaną rodzinę.
Spektakl skonstruowany jest tak, aby dzieci były nie tylko widzami: młoda widownia ma możliwość włączenia się w dawne zabawy, śpiewy i tańce.