Instagramowa #eduzagadka

AKTUALNOŚCI | 21-05-2020
Kolejna #eduzagadka, czyli quiz, którego kolejne części będą pojawiać się w piątki na naszym Instagramie, już jutro. Fanów dobrej fotografii i muzyki zapraszamy na nasz profil, a wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić swoją wiedzę o kompozytorach na Instastories, gdzie co piątek będą mogli zmierzyć się z kolejnym wielkim muzycznym twórcą.

#eduzagadka

Pamiętacie wydana przez nas książkę „https://filharmonia.szczecin.pl/wydawnictwa/11-Z_historii_muzyki_dla_wszystkich__wierszyki##Z_historii_muzyki_dla_wszyskich_-_wierszyki”? Autorzy -m Grzegorz Wasowski i ilustrator Ernesto Gonzales, przeprowadzają czytelników przez wszystkie epoki: od prehistorii i starożytność przez średniowiecze, renesans, romantyzm po współczesność. Każdą reprezentuje jeden kompozytor. Wśród wierszy o największych nazwiskach, takich jak Bach, Haydn czy Beethoven pojawiają się gwiazdy dwudziestowiecznej muzyki.

Właśnie ta książka stoi za pomysłem na instagramowy quiz #eduzagadka, którego druga odsłona już jutro.

Koniecznie zajrzyjcie na nasz Instagram i instastories, gdzie pojawi się kolejny zagadkowy kompozytor i quiz z nim związany! Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić swoją wiedzę muzyczną.

#bestphotochallenge

Tu instagramowa zabawa jest prosta. Co tydzień mamy inny wiodący temat (w tym jest to muzyka kameralna), a na naszym Instagramie w każdą środę pojawiają się zdjęcia z minionych koncertów, oczywiście związane z tygodniowym tematem. Spośród środowych zdjęć nasi obserwatorzy wybierają najlepsze. To zdjęcie, które dostanie najwięcej głosów-polubień zostanie naszym zdjęciem tygodnia, a na autora zdjęcia spływa sława i chwała, jaką niesie ze sobą moc instagramowych głosów.

Do zabawy zapraszamy wszystkich, także inne filharmonie i instytucje kultury! Zaglądajcie na nasz instagramowy profil, bo #bestphotochallenge jest niezaprzeczalnie doskonałą okazją, by zobaczyć świetne zdjęcia i sięgnąć pamięcią do koncertów w Filharmonii.

Bądźcie z nami!

Śledźcie uważnie naszą stronę internetową oraz profile na Facebooku oraz Instagramie, gdzie na bieżąco będziemy informować Was o naszych działaniach oraz zapraszać do wspólnych działań.
Marzec 2021
04MARcz, 19:00
RUBATO | Filharmonia Szczecin OnlineMILO Ensemblebezpłatna premiera online
05MARpt, 19:00