Odwołane wydarzenia w maju

AKTUALNOŚCI | 16-04-2020
W związku z decyzją rządu o zawieszeniu funkcjonowania instytucji kultury informujemy, że w Filharmonii w Szczecinie nie odbędą się koncerty i wydarzenia zaplanowane na maj. Ze względów bezpieczeństwa nadal zamknięty będzie budynek Filharmonii, nieczynna będzie także kasa. O zmianach decyzji dotyczących funkcjonowania Filharmonii będziemy Państwa informować na bieżąco. A tymczasem będziemy z Państwem poprzez nasze kanały w serwisie YouTube i Facebook.

Zwroty biletów na koncerty w marcu, kwietniu i maju

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na koncerty zaplanowane od 11 marca do 31 maja 2020 r., których organizatorem jest Filharmonia, będą mogły dokonać zwrotu.

Osoby, które zakupiły bilety drogą elektroniczną przez stronę filharmonia.szczecin.pl otrzymają zwrot środków na konto, z którego zakup został opłacony. W razie pytań prosimy o kontakt z kasą Filharmonii przez maila: kasa@filharmonia.szczecin.pl.

Kasa biletowa w budynku Filharmonii będzie zamknięta. Osoby, które kupiły bilety w kasie Filharmonii mogą je zwrócić wyłącznie w miejscu zakupu. W związku z zaistniałą sytuacją i tymczasowym brakiem możliwości zwrócenia biletów osobiście, czas na dokonanie zwrotu zostanie przedłużony do 30 czerwca 2020 r.

Zależnie od okoliczności, termin ten może ulec przedłużeniu. O ewentualnych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco. W zaistniałej sytuacji prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Infolinia pod numerem (+48) 539 949 454 będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00.

W przypadku nowych okoliczności będziemy podejmować odpowiednie działania, o których będziemy informowali na bieżąco. Najważniejsze jest w tej chwili bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, dlatego dziękujemy za Państwa wsparcie i wyrozumiałość.

Koncerty zewnętrzne

W sprawach związanych z ewentualnymi zwrotami biletów prosimy o kontakt z organizatorami bądź bileteriami, w których dokonano zakupu.Wszystkie informacje dotyczące przełożonych majowych wydarzeń zewnętrznych oraz nowych dat znają Państwo TUTAJ

Informacje na temat odwołanych wydarzeń zewnętrznych aktualizowane są na bieżąco - znajdą je Państwo w zakładce koncerty zewnętrzne. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z bileterią, w której dokonali Państwo zakupu biletów.

Filharmonia w Szczecinie nie zwalnia tempa. Choć nie możemy spotkać się na żywo w złotej sali, to jednak jesteśmy dla Państwa online. Za nami cztery niedzielne muzyczne premiery, trzy koncerty szkolne Donuta taktuje Online i rozpoczęty cykl niedzielnych spotkań EduVirtoso. Wszystkie nowe materiały są dostępne na naszych kanałach w serwisie YouTube oraz stronie na Facebooku.

Już w najbliższych dniach zapraszamy na kolejną porcję premier!

W sobotę 18 kwietnia o godzinie 11:00 zapraszamy najmłodszych melomanów na warsztaty Raniutto Online.

W niedzielę 19 kwietnia o godzinie 11:00 premiera drugiego odcinka EduVirtuoso - symfonicznego talent show.

Z kolei w poniedziałek i wtorek 20 i 21 kwietnia o godzinie 11:00 zapraszamy na muzyczne audycje dla dzieci DoNuta taktuje - online.

Nie zapominamy też o dorosłych melomanach, dla których, jak w każdy niedzielny wieczór, mamy spotkanie z muzyką online. W niedzielę 19 kwietnia o godzinie 19:00 zapraszamy na premierę koncertu zespołu SBB z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii w Szczecinie. Nie zabraknie pulsujących bębnów, rozdzierających powietrze solówek na klawiszach i pełnych pasji partii basowych. Diament rodzimej sceny muzycznej jak zawsze „Szuka. Burzy. Buduje”.

Mamy nadzieję, że spotkamy się niebawem osobiście na pięknych koncertach w złotej sali, a tymczasem zostańmy w domach i zostańmy z Filharmonią.

01MAJsb, 19:00
MISTERIOSO | Filharmonia Szczecin OnlineFeelHarmony Quintet I Muzyka polskabezpłatna premiera online
02MAJnd, 19:00
BRILLANTE | Filharmonia Szczecin OnlineW starym kiniebezpłatna premiera online