Wieści

dodane: 24.07.2017

Dziękujemy za zgłoszenia

W piątek 21 lipca minął termin nadsyłania zgłoszeń na III Turniej Muzyków Prawdziwych. Czekamy jeszcze aż dotrą zgłoszenia wysłane w piątek tradycyjną pocztą.  Otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń. Za wszystkie bardzo serdecznie dziękujemy.  Dziękujemy także wszystkim, którzy informowali o trwającej rekrutacji.                     (...)

czytaj więcej
dodane: 10.07.2017

Czarna owca, drzewo życia, krew nie woda, czyli wątki tematyczne

Wątki tematyczne to pojęcia związane z rokiem kalendarzowym i obrzędowym. Wykonawcy, na co najmniej 30 minut, przed występem wylosują jeden z wątków tematycznych. Zadaniem muzyków będzie odpowiedz na wylosowany wątek, jego twórcza interpretacja. 
 
czytaj więcej
dodane: 16.06.2017

Zgłoś się i wystąp w Filharmonii w Szczecinie

Do wzięcia udziału w Turnieju Muzyków Prawdziwych zapraszamy  solistów - śpiewaków i instrumentalistów, zespoły instrumentalne i wokalno - instrumentalne, zespoły śpiewacze oraz pary taneczne z własną kapelą. Rekrutacja wykonawców trwa do 21 lipca 2017 r. Wszelkie informacje dotyczące przebiegu Turnieju znajdują (...)

czytaj więcej
dodane: 19.04.2017

Rekrutacja wykonawców

Rekrutacja wykonawców rozpocznie się 16 czerwca 2017 roku. Regulamin  oraz formularz zgłoszeniowy udostępnione zostaną w dniu rozpoczęcia rekrutacji.

czytaj więcej
dodane: 20.02.2017

Zapraszamy do obejrzenia reportażu filmowego

czytaj więcej